Oferta Apartamentów

villa_haffnera

Oferta Apartamentów:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom mamy do zaproponowania 7 apartamentów w samym centrum Sopotu. Są one zaprojektowane i urządzone  w  taki sposób,  aby każdy znalazł to co lubi i komfortowo odpoczywał.

 

W latach 2015-2016 Willa przeszła generalny remont i została przebudowana pod potrzeby  turystyczne. Wszystkie apartamenty są po generalnym remoncie, umeblowane oraz wyposażone w komfortowy sprzęt.  Mając na uwadze fakt, iż preferencje są różne, mieszkania zaprojektowaliśmy w dwóch stylach.

 

Apartamenty w stylu prowansalskim – dla Tych Państwa, którzy cenią sobie przytulność, zgodę z naturą, wykończenia w naturalnym drewnie oraz ciepłe barwy. Apartamenty z tej grupy noszą  nazwę Vintage.

 

Apartamenty w stylu nowoczesnym –  dedykowane tym, którzy cenią sobie proste i nowoczesne formy, funkcjonalność oraz kontrastowe barwy wykończenia. Mieszkania w stylu nowoczesnym, noszą one nazwę Moderno.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz obowiązującymi cenami.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w następujące sprzęty:

 

  • zmywarka,
  • lodówka,
  • kuchnia indukcyjna,
  • czajnik elektryczny,
  • naczynia i sztućce.

 

W górnej części Wilii zorganizowano pomieszczenie pralni, która pozostaje do wspólnego użytku dla wszystkich mieszkańców. Tam też stoi do dyspozycji gości suszarka, żelazko i deska do prasowania.